PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO - KONSERWATOR OBIEKTÓW I URZĄDZEŃ SPORTOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0718
Obowiązki:Utrzymanie urządzeń i instalacji we właściwym stanie technicznym zapewniającym sprawną, bezawaryjną i bezpieczną eksploatację.
Naprawa i konserwacja instalacji i urządzeń sanitarnych, elektrycznych i technologii basenowej.
Usuwanie awarii i ich skutków, niezwłoczne ustalenie jej przyczyny. Prowadzenie ewidencji zgłoszonych i usuniętych usterek.
Monitorowanie stanu technicznego urządzeń i instalacji technicznych.
Monitorowanie i utrzymywanie właściwych parametrów wody zgodnie z obowiązującymi normami.
Wykonywanie drobnych prac remontowych w obiektach.
Trzy zmiany, godziny do uzgodnienia, praca również w soboty i niedziele.
Miejsce pracy: kompleks obiektów basenowych: kryta pływalnia na ul. Robotniczej, CRW Dolinka ul. MoniuszkiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe, wiedza i doświadczenie w obsłudze urządzeń technicznych, umiejętność wykonywania podstawowych prac i napraw budowlanych, możliwość pracy na wysokości, umiejętność obsługi komputera, min. 2 lata doświadczenia zawodowego. Mile widziane posiadanie uprawnień E1 do obsługi, konserwacji w zakresie urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV.
Miejsce pracy: Karowa 1, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca