KONSERWATOR

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0667
Obowiązki:Dozorowanie obiektów otwartych i zabudowanych w czasie trwania dyżuru, w okresie letnim pielęgnowanie terenów zielonych i boisk, w okresie zimowym odśnieżanie ciągów pieszych i jezdnych, dokonywanie napraw i konserwacji sprzętu zmechanizowanego i narzędzi pracy będących w posiadaniu obiektów a przeznaczonych do obsług terenów zielonych
i utrzymanie czystości, usuwanie na bieżąco zauważone usterki techniczne przy poszczególnych obiektach.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • wykonywanie remontów budowlanych
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Miejsce pracy: FAŁATA 34, 75-434 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 5Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca na dwie zmiany w zakresie godz. 6:30 - 22:30, praca na okres próbny: 3 m-ce z możliwością przedłużeniaSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca