Młodszy Specjalista ds. Lean

Assa Abloy

  • Dobrzeń Wielki, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Zakres obowiązków:· Kontrola panujących w firmie standardów· Szukanie możliwości optymalizacji procesów i zmian· Aktywny udział w szkoleniach z zakresu Lean Manufacturing· Aktywny udział w warsztatach z zakresu Lean Manufacturing· Koordynacja wdrożenia procesów i zmian - nadzór nad realizacją projektów optymalizacyjnych (raportowanie statusu)· Bliska współpraca z kierownikami pozostałych komórekWymagania:·Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne/produkcyjne)· Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu projektów Lean Management oraz dobra znajomość niezbędnych narzędzi (5S, TPM, SMED, VSM, Kaizen)·Znajomość procesów produkcyjnych· Wysokie umiejętności interpersonalne oraz analityczne· Umiejętność pracy w środowisku BI (integracja danych) - mile widzianeOferta:· Umowa o pracę· Premia do 20% wynagrodzenia od pierwszego dnia pracy, zgodnie z regulaminem premiowania· Praca w zespole pasjonatów o szerokich kompetencjach· Rozwój umiejętności zawodowych i osobistych· Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover Premium· Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe· Narzędzia pracy :telefon, laptop· Nauka języka angielskiego· Dofinansowanie do karty sportowejJesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 52 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie - fizyczne i wirtualne - są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

Assa Abloy