FIZJOTERAPEUTA ŚRODOWISKOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Jasło, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0431
Obowiązki:Realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta wg wskazań.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Farmaceuta – prawo wykonywania zawodu
Wykształcenie:
  • średnie branżowe, kierunek: Technik fizjoterapeuta
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
Pozostałe wymagania:
  • Wykonywanie zabiegów manualnych
Miejsce pracy: Jana Kochanowskiego 6, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca