Specjalista/ka ds. obsługi klientów z językiem niemieckim

Randstad

  • Kraków, małopolskie
  • Wolontariat
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Szukasz swojej pierwszej pracy w firmie międzynarodowej, gdzie mógłbyś/mogłabyś wykorzystać bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego i zdobyć doświadczenie? Albo masz już doświadczenie w obsłudze klientów/klientek niemieckojęzycznych, ale poszukujesz nowych wyzwań? To oferta dla Ciebie!Koniecznie daj nam się poznać i dołącz do nowego zespołu!Specjalista/ka ds. obsługi klientów z językiem niemieckim Nr ref.: 223/1/2024/AK/jobs.pl Kraków (małopolskie)Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 9900 brutto, potwierdzające Twoją wartość dla naszej firmy
  • stabilną umowę o pracę, gwarantującą pewność zatrudnienia
  • kartę Multisport/MultiKafeteria oraz prywatną opiekę medyczną, dbając o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie
  • ubezpieczenie grupowe, zapewniające bezpieczeństwo finansowe dla Ciebie i Twoich bliskich
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat, dając Ci szansę na zaangażowanie społeczne
  • możliwość awansu wewnątrz struktur naszego klienta
  • międzynarodowe środowisko pracy, stwarzające inspirującą atmosferę oraz możliwość uzywania języków obcych na co dzień
  • work-life balance, gwarantujący harmonię między życiem zawodowym a prywatnym
  • Program Pomocy dla Pracowników, oferujący wsparcie w trudnych chwilach
  • pakiet relokacyjny, ułatwiający/ wspierający Twoją przeprowadzkę
Zadania
  • obsługa klienta za pośrednictwem różnych kanałów (telefon, e-mail, chat)
  • analizowanie i wyjaśnianie zapytań klientów
  • udostępnianie informacji na temat spraw administracyjnych i technicznych (produkty, faktury itp.)
  • wprowadzanie zmian w systemie
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązania usterek
Oczekujemy
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • pozytywnego nastawienia
  • umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dostępności do pracy stacjonarnej
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl