Magazynier / Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder Group

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Twoje zadania:
  • przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie towarów,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • obsługa wózka widłowego,
  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań na zmianie,
  • udział w inwentaryzacjach.
Czekamy właśnie na Ciebie jeśli:
  • posiadasz uprawnienia UDT (umiejętność obsługi wysokiego składu),
  • możesz pracować w systemie zmianowym,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • posiadasz doświadczenia na magazynie w firmie produkcyjnej (minimum 6 miesięcy).
Oferujemy:
  • długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • premię uznaniową sięgającą (w zależności od efektów) do kilkuset złotych,
  • wsparcie i opiekę kierownika/koordynatora w trakcie wdrożenia.
Miejsce pracy: Balice.Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszam do aplikacji, wyślij wiadomość razem z CV!Bliższe informacje pod numerem tel. 665284003.Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

InfoPraca