MECHANIK - KONSERWATOR URZĄDZEŃ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Cmolas, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0231
Obowiązki:Utrzymywanie w ruchu urządzeń mechanicznych i instalacji, usuwanie awarii i konserwacja urządzeń.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Pozostałe wymagania:
  • Wymagane doświadczenie min. 2 lata
Miejsce pracy: 36-105 Cmolas 6a, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne spełniające wymagania pracodawcy, proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 533706185, 17 2275555 lub na adres: pgkaimkolbuszowa@wp.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca