Pracownik restauracji

McDonald's

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Świetnie trafiłeś! Dołącz do Naszego zespołu w Restauracji McDonald"s Gdańsk Lotnisko jako pracownik Restauracji.Gdańsk Lotnisko McDonald's - Praca WeekendyOferujemy:
  • Stawka 25.25zł/h brutto (po 3 miesięcznym okresie próbnym 26.50zł/h brutto)
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych
  • 4zł brutto dodatku za każdą przepracowaną godzinę w przypadku braku absencji
  • umowę o pracę
  • pakiet sportowy OK System/Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • ofertę rabatową dla pracowników
  • elastyczny grafik dla osób uczących się
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • pełen zakres szkoleń
Od Ciebie oczekujemy:
  • otwartości i chęci uczenia się
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • naturalnego, bezpośredniego kontaktu z Naszymi Gośćmi
  • umiejętności komunikacji w zespole
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęci jej wyrobienia
  • zaświadczenia o niekaralności lub chęci jego wyrobienia
  • dyspozycyjności w godzinach 04:00 - 23:00 (możliwość dopasowania godzin)
Twoje zadania:
  • przygotowanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej
  • kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
  • prace porządkowe w kuchni i na terenie restauracji
Oferta skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich.Więcej informacji uzyskasz u:
Kierownika Restauracji McDonald"s Gdańsk Lotnisko oraz Asystenta ds. Personalnych pod numerem telefonu: +48 694 495 947Adres
Gdańsk Lotnisko Airside
ul. Słowackiego 210, Gdańsk

McDonald's