PODINSPEKTOR DS. WINDYKACJI NALEŻNOŚCI PODATKOWYCH I PUBLICZNOPRAWNYCH W WYDZIALE KSIĘGOWOŚCI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0707
Obowiązki:Zgodnie z ogłoszeniem o naborze https://bip.um.szczecin.pl/chapter_11362.aspWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Zgodnie z ogłoszeniem o naborze https://bip.um.szczecin.pl/chapter_11362.asp
Miejsce pracy: ARMII KRAJOWEJ 1, 70-456 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Zgodnie z ogłoszeniem o naborze https://bip.um.szczecin.pl/chapter_11362.aspSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca