POMOC KUCHENNA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0721
Obowiązki:- uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowywanie według nich posiłków,
- obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie),
- rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców,
- przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharzy,
- pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków,
- przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno - sanitarnych,
- dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków (śniadanie, obiad, kolacja) i wydawanie ich o wyznaczonych godzinach,
- oszczędne gospodarowanie produktami spożywczymi i sprzętem,
- przestrzeganie właściwego podziału pracy w kuchni,
- utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno - sanitarnych, BHP i ppoż. oraz dyscypliny pracy,
- mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego,
- sporządzanie kuchni, obieralni i innych pomieszczeń kuchennych oraz stołówki szkolnej,
- doraźne zastępowanie kucharzy w przypadku ich nieobecności,
- odpowiedzialność materialna za sprzęt i naczynia znajdujące się w kuchni,
- wykonywanie innych poleceń dyrektora, intendenta i kucharzy związanych z organizacją pracy szkołyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 2)
  • DOŚWIADCZENIE W ŻYWIENIU ZBIOROWYM
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie branżowe, gastronomiczne
Miejsce pracy: BATALIONÓW CHŁOPSKICH 115, 70-760 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca