Technik Automatyk

Kion Group

  • Kołbaskowo, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
What we offer:
  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Specjalistyczne szkolenia,
  • Rozwój osobisty.
Tasks and Qualifications:Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja czynności prewencyjnych i konserwacyjnych,
  • Przygotowywanie propozycji usprawnień oraz modernizacji maszyn i urządzeń,
  • Wykrywanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń związanych z automatyką i sterowaniem,
  • Analiza awarii, rozwiązywanie problemów technicznych na podległych maszynach,
  • Planowanie i koordynowanie wykonania remontów i napraw parku maszynowego,
  • Nadzór nad stanem technicznym aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie: średnie techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z Utrzymaniem Ruchu min. 2 lata,
  • Znajomość automatyki przemysłowej (sterowniki Siemens (S7-300, S7-1200, S7-1500), panele HMI),
  • Umiejętność diagnostyki maszyn przemysłowych, oprogramowania sterowników PLC,
  • Zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na rozwój zawodowy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Kion Group