specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem angielskim

Randstad

  • Gdynia, pomorskie
  • Tymczasowa
  • Niepełny etat
  • 16 dni temu
Jeśli szukasz pracy na pół etatu, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Nasz Klient - międzynarodowa firma zajmująca się produkcją żywności poszukuje pracownika, odpowiedzialnego za sprzedaż produktów na rynku polskim i współpracy z anglojęzycznym zespołem sprzedażowym.Poszukujemy kandydata z dobrą znajomością języka angielskiego, dyspozycyjnego do pracy w niepełnym wymiarze godzin - około 20-24 godzin w tygodniu.Jeśli Twój poziom języka angielskiego pozwala na swobodną komunikację i masz za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze obsługi klienta - zaaplikuj!Chętnie z Tobą porozmawiamy i przedstawimy więcej szczegółów na temat oferty.specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem angielskim Nr ref.: 247/4/2024/KK/jobs.pl Gdynia (pomorskie)Oferujemy
  • umowa o pracę tymczasową na okres roczny
  • praca w modelu hybrydowym (około 1 dzień pracy z biura w tygodniu)
  • elastyczne godziny pracy (praca w przedziale godzinowym 8-18)
  • biuro umiejscowione w atrakcyjnej lokalizacji
  • spotkania integracyjne
  • możliwości rozwoju
  • pracę w spokojnej, otwartej na dialog kulturze organizacyjnej
Zadania
  • kontakt telefoniczny (połączenia wychodzące i przychodzące) z potencjalnymi Klientami biznesowymi
  • obdzwonka kampanii marketingowych
  • kontakt mailowy z Klientami biznesowymi
  • współpraca z działem sprzedaży i marketingu
  • praca w systemie Salesforce
Oczekujemy
  • wykształcenia min. średniego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie dużym atutem
  • doświadczenie w branży HoReCa będzie mile widzane
  • znajomości programu MS Office
  • znajomość programu Salesforce będzie dużym plusem
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • komunikatywność
  • orientacja na rozwiązywanie problemów
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl