Inżynier konstruktor

TZMO SA

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych, maszyn, urządzeń i narzędzi,
  • tworzenie kompleksowej dokumentacji 2D i 3D,
  • rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn,
  • realizacja zadań w ramach prowadzonych projektów,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz reprezentowanie działu w kontaktach z firmami zewnętrznymi.
NASZE WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechatronika lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość i obsługa oprogramowania do projektowania 2D i 3D (preferowane Solidworks, Autocad),
  • dobra znajomość edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2).
MILE WIDZIANE:
  • doświadczenie na stanowisku Konstruktora,
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami w tym znajomość oprogramowania MS Project będzie dodatkowym atutem.
TO OFERUJEMY:
  • stabilność - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • przyjazna atmosfera,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.

TZMO SA