STARSZY TECHNIK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Opole, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0726
Obowiązki:a) prowadzenie w ramach kursu zajęć teoretycznych i praktycznych nauki jazdy kat. C;
b) nauczanie kursantów technik prawidłowego kierowania pojazdem;
c)czuwanie nad bezpieczeństwem jazdy kursanta i pozostałych uczestników ruchu drogowego;
d)przygotowanie kursantów do państwowego egzaminu teoretycznego i praktycznego;
e)prowadzenie dokumentacji szkoleniowej;
f)obsługa programów komputerowych niezbędnych w procesie szkolenia;
g)utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego pojazdu do nauki jazdy i ich wyposażenia.
Praca w godz. 7:30-15:30.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe-udokumentowane pełnienie funkcji instruktora nauki i jazdy kat. C przez okres co najmniej 3 lat. Uprawnienia: instruktor nauki jazdy na kat. C, zgodnie z art. 33 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2023 r. poz. 622 ze zm.)Umiejętności: prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych nauki jazdy kat. C
Miejsce pracy: Budowlanych 1, 45-005 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Podanie o pracę, CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca