Księgowa / Księgowy

Primost Południe

  • Będzin, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
P R I M O S T POŁUDNIE Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie (ul. Odkrywkowa 91, 42-504 Będzin), prężnie rozwijająca się w branży drogowo-mostowej spółka zatrudni:Księgowa / KsięgowyMIEJSCE PRACY: BędzinOPIS STANOWISKA
  • Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  • Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych;
  • Przygotowywanie płatności dla dostawców;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych.
WYMAGANIA
  • Doświadczenie w pracy w Księgowości;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość);
  • Bardzo dobra znajomość bieżących zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (VAT, CIT);
  • Dobra znajomość programu Comarch ERP Optima
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju.
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajPrimost Południe Sp. z o.o.16Dlaczego warto?Firma PRIMOST POŁUDNIE Sp. z o.o. powstała w 2019 roku w Sosnowcu w oparciu o polski kapitał oraz bogate doświadczenie w realizacji skomplikowanych inwestycji mostowych. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje wykwalifikowaną kadrą inżynierską, posiadającą stosowne doświadczenie oraz uprawnienia budowlane. Dysponujemy również własnym sprzętem ciężkim, a także brygadami roboczymi wyspecjalizowanymi w wykonywaniu wszelkiego rodzaju robót budowlanych. Głównym obszarem działalności firmy PRIMOST POŁUDNIE Sp. z o. o. jest kompleksowe wykonawstwo wszelkiego rodzaju obiektów inżynierskich. Działamy na terenie całego Kraju jako Generalny Wykonawca lub kwalifikowany podwykonawca szeroko pojętych robót branży mostowej. Posiadamy również doświadczenie w realizacji obiektów budownictwa kubaturowego.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl

Podobne oferty pracy

  • Księgowa/Księgowy dla grupy spółek

    Gi Group

    • Sosnowiec, śląskie
    Księgowa/Księgowy dla grupy spółek 104870 Obowiązki analizowanie kluczowych danych na poziomie lokalnym oraz grupowym, aktywne uczestniczenie w procesach budżetowania, prog…
    • 1 dzień temu
  • SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

    Arche Consulting

    • Sosnowiec, śląskie
    O pracodawcy: Naszym Klientem jest firma produkcyjna, z obszaru automotive. Obecnie firma jest na etapie projektu przeniesienia księgowości z biura rachunkowego do wewnętrznych st…
    • 25 dni temu
  • Księgowa/Księgowy dla grupy spółek

    Grafton

    • Sosnowiec, śląskie
    Zakres zadań: analizowanie kluczowych danych na poziomie lokalnym oraz grupowym, aktywne uczestniczenie w procesach budżetowania, prognozowania oraz konsolidacji sprawozdań fina…
    • 11 dni temu