Kompletowanie zamówień w sklepie motocyklowym

Mxlife

  • Poznań, wielkopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Poszukujemy: motocyklisty/motocyklistkiOpis stanowiska:
Obsługa zamówień w sklepie motocyklowym MxlifeMiejsce pracy:
Poznań - Rataje (przy rondzie starołęka)Czym będziesz się zajmować?
- Pakowaniem przesyłek z zamówieniami klientów
- Przygotowywanie zamówień dla klientów do odbioru osobistego
- Wprowadzaniem faktur zakupu
- Przyjmowaniem dostaw, oklejaniem towaru, korygowaniem cen, rozkładniem towaru na magazynie/sklepie
- Profesjonalną obsługą klienta w sklepie stacjonarnym
- Przygotowywaniem ofert dla klientówKogo poszukujemy?
- Osoby, która pasjonuje się motocyklami a praca z klientem sprawia przyjemność
- Dobrze organizuje pracę własną, ma poczucie odpowiedzialności i jest sumienna
- Sprawnie obsługuje komputer
- Chce poszerzać swoją wiedzę w branży motocyklowejDodatkowym atutem będzie :
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość pracy z programem Subiekt GTOferujemy:
- Kartę multisport, prywatne leczenie;
- Realny wpływ na rozwój firmy i rozwój sprzedaży;
- Pracę od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz premii uzależnionej od osiąganych wyników pracy;
- Szeroki zakres swobody działania i możliwość realizacji własnych pomysłów;
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub inną formą współpracy preferowaną przez kandydata, w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Przyjazną atmosferę pracy w zgranym i dynamicznym zespole;
- Realne możliwości rozwoju branżowego.Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV. Zastrzegamy prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Lento