Specjalista ds. produkcji i importu z Chin

Randstad

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Dla naszego klienta działającego w branży wydawniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista do sp. produkcji i importu z ChinSpecjalista ds. produkcji i importu z Chin Nr ref.: 113/4/2024/AJ/jobs.pl Kraków (małopolskie)Oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się od 30 lat firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym i lubiącym się zespole,
  • dofinansowanie zajęć sportowych.
Zadania
  • organizacja produkcji oraz transportu produktów z regionu Azji,
  • negocjacje z dostawcami warunków handlowych i optymalizacja kosztów,
  • nadzór nad produkcją i terminowością dostaw,
  • kontrola bieżących stanów magazynowych i ich optymalizacja,
  • analiza rynku w poszukiwaniu nowych produktów i dostawców,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych,
  • sprawdzanie poprawności dokumentów handlowych oraz importowych.
Oczekujemy
  • wykształcenie wyższe - kierunek: kierunki ekonomiczne, logistyka, poligrafia,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w imporcie, handlu międzynarodowym lub w branży poligraficznej,
  • doświadczenie w pracy z produktami typu: zabawki, artykuły biurowe oraz DIY będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1) - warunek konieczny,
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i analityczne,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność implementacji optymalnych rozwiązań,
  • dobra znajomość MS Office (głównie Excel) oraz programów ERP,
  • mile widziana znajomość procedur importowych oraz zasad transportu międzynarodowego.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl