PRACOWNIK PRODUKCJ - OD ZARAZ

FallWork

  • Poznań, wielkopolskie
  • 4 242 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Opis stanowiska:
- składanie elementów wodomierzy w całość
- kontrola jakościowa wyprodukowanych elementów
- plombowanie gotowych elementów
Wymagania:
Od Kandydatów oczekujemy gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym z ewentualnym przejściem na trzy zmiany, braku przeciwskazań do pracy siedząco-stojącej, chęci i motywacji do pracy w zespole. Mile widziane zdolności manualne i skrupulatność.
Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-wynagrodzenie w wysokości 4242 zł brutto
-dodatek za pracę w godzinach nocnych w wysokości 20%
-spokojną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wolne weekendy
-realną możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
- możliwość załatwienia wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem online
- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej po okresie próbnymJeśli jesteś zainteresowany - KONTAKT: 790790446
Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231).

Jobdesk.pl