SZWACZKA MASZYNOWA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Staszów, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0238
Obowiązki:Obsługa maszyn szwalniczych; czyszczenie i prasowanie elementów odzieży oraz całej odzieży, pakowanie wyrobów gotowych. Możliwość przyuczenia do zawodu dla osób zainteresowanych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Możliwość przyuczenia do zawodu dla osób zainteresowanych
Miejsce pracy: TOWAROWA 40, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca