Senior Data Analyst (Operations)

Allegro

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Opis stanowiskaNa czym będzie polegać Twoja praca?
  • Zajmiesz się raportowaniem kluczowych metryk w obszarze Operations ze szczególnym skupieniem na logistyce i pracy kurierów
  • Dostarczysz informacji dotyczących operacji logistycznych - w tym, związanych z przepływem towaru, operacjami magazynowymi, dystrybucją zamówień oraz jakości procesów magazynowych
  • Zajmiesz się analizą dużych zbiorów danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności w obszarze operacji
  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu biznesowych rozwiązań, a Twoje rekomendacje pomogą kształtować pracę magazynów oraz kurierów
Ofertę kierujemy do osób, które:
  • Posiadają co najmniej 3 lata doświadczenia w analizie dużych wolumenów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł
  • Znają dobrze SQLa
  • Potrafią zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie
  • Umieją zarządzać priorytetami i efektywnie je komunikować swoim interesariuszom
  • Posiadają doświadczenie w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem z innymi członkami zespołu
  • Wyróżniają się skrupulatnością, samodzielnością i dociekliwością
  • Potrafią ciekawie i w intuicyjny sposób komunikować wyniki analiz i rekomendacje z nich płynące
  • Wykorzystują w swojej pracy narzędzia do wizualizacji danych takie jak Tableau, Looker Studio, Power BI
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: Airflow, SalesForce
Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?
  • Będziesz mieć bezpośredni udział w realizacji strategii Allegro dotyczącej zwiększenia atrakcyjności Allegro jako miejsca zakupowego
  • Dołączysz do zespołu ekspertów nastawionych na innowacyjne i efektywne rozwiązania, w którym panuje otwartość na dyskusje i nowe koncepcje
  • Będziesz uczestniczyć w kluczowych projektach realizowanych w firmie
Ze swojej strony oferujemy:
, a oprócz tego m.in: * Startupową kulturę pracy, a jednocześnie stabilność dojrzałej organizacji
  • Pracę w dynamicznej organizacji o wielkiej skali i realnym wpływie na rynek handlu w Polsce
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, z ekspozycją na zespół zarządzający i radę nadzorczą spółki
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym - Ty decydujesz z czego korzystasz
Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

Allegro