Pomocnik operatora maszyn praca w 2 zmiany

Gi Group

  • Tychy, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Do firmy, która specjalizuje się w konwertingu (rozwiązania poprzez wykrawanie, rozcinanie, wycinanie, laminowanie detali z różnych materiałów) poszukujemy kandydata na stanowisko : pomocnik operatora maszyn.Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy!Nr kontaktowy: 508 040 093Pomocnik operatora maszyn praca w 2 zmianyNumer referencyjny: 13317Miejsce pracy: TychyOferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę na II zmiany (6-14, 14-22, w piątek 10-18)
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę łatwą i przyjemną
Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych, podawanie surowca
  • Kontrola pracy maszyn oraz kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Motywacja do pracy, chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Gi Group