Inżynier ds. budowlanych

Polimex Mostostal

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Inżynier ds. budowlanychMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązków:
  • współpraca z inżynierami działu technicznego realizacji projektu przemysłowego w zakresie branży konstrukcyjno-budowlanej,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zgodności z zapisami umowy,
  • współuczestnictwo w procesach przetargowych poprzez wsparcie w opracowywaniu załączników technicznych do zapytań ofertowych i umów, analizę i ocenę ofert, opracowywanie rekomendacji technicznych,
  • kontakty z biurem projektowym w tym koordynacja uzgodnień, analiza i nadzór nad dokumentacją techniczną, uczestnictwo w ocenie poprawności rozwiązań,
  • współpraca z innymi branżami, jak również z innymi działami zaangażowanymi w realizację projektu w ramach wsparcia technicznego.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo, architektura,
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji budowlanych w zakresie projektowania lub/i wykonawstwa (dodatkowym atutem będzie praca na projekcie w formule PC/EPC),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi,
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego,
  • praktyczna znajomość pakietu AutoCad, MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym i multidyscyplinarnym,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej (projektowe lub wykonawcze).
To oferujemy:
  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach przy wsparciu doświadczonych inżynierów,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników),
  • biuro w centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II 12.
Polimex Mostostal S.A. - Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o., Polimex Operator Sp. z o.o., Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.A., Stalfa Sp. z o.o., Polimex Infrastruktura Sp. z o.o., Mostostal Siedlce Sp. z o.o., Instal-Lublin S.AGrupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.