OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Wesoła (Warszawa)
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0201
Obowiązki:Prace ziemneWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Operator koparkoładowarki
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: 36-233 Wesoła 3A, powiat: brzozowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Operator Walca

    Colas

    • Warszawa, mazowieckie
    COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.00…
    • 1 miesiąc temu
  • Operator Układarki

    Colas

    • Warszawa, mazowieckie
    COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.00…
    • 1 miesiąc temu