Specjalista ds. obsługi klienta

LeasingTeam

  • Warszawa, mazowieckie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Obsługa wniosków wizowych zgodnie ze standardowymi procedurami operacyjnymi
  • Witanie klientów, pomoc w wypełnianiu i sprawdzaniu wniosków, uzyskiwanie danych biometrycznych i innej dokumentacji,
  • Postępowanie zgodnie z ustalonym i zdefiniowanym procesem archiwizacji i administracji, kierowanym przez system komputerowy,
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług i pozytywnego doświadczenia klienta,
  • Zgłaszanie kierownictwu/nadzorowi wniosków, które mogą budzić obawy,
  • Obsługa skarg klientów w sposób asertywny i skuteczny,
  • Obsługa klientów sprawiających problemy w sposób asertywny i dyplomatyczny,
  • Wspieranie inicjatyw mających na celu ciągłą poprawę wyników biznesowych,
  • Wspieranie współpracowników w opracowywaniu i wdrażaniu inicjatyw ciągłego doskonalenia,
  • Odbywanie podróży służbowych za granicę na polecenie kierownictwa.
Oczekiwania:
  • Min. rok doświadczenia w obsłudze klienta,
  • Dobra znajomość języka angielskiego i ukraińskiego/rosyjskiego,
  • Znajomość języka polskiego mile widziana,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz w grupie
  • Asertywność
Oferta:
  • Umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na pełen etat - od poniedziałku do piątku (8.00 -16.00)
  • Możliwość rozwoju

LeasingTeam