OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ LEŚNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0317
Obowiązki:Rozładunek, układanie i zabezpieczanie składowanego drewna, rozkładanie surowca do manipulacji na palcu składowym, pomoc przy pomiarach w trakcie manipulacji surowca, przerzynka i okrzesywanie surowca.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa pilarek
  • prawo jazdy kat.B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Miejsce pracy: Składnica Drewna LP Chojna lub Składnica Drewna LP Nowiny
Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 119, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, świadectwo szkoły, uprawnienia, świadectwo pracySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca