KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO- HANDLOWIEC

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1505
Obowiązki:do uzgodnienia
handel zniczami, wkładamiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT. B
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w handlu i prowadzeniu auta typu BUS MERCEDES SPRINTER
Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca