Ogrodnik / Pracownik utrzymania zieleni

  • Polska
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
  • Aplikuj teraz
Opis stanowiska: Będziesz pracować w firmie zajmującej się architekturą krajobrazu jako ogrodnik/pracownik zieleni - terenów zewnętrznych.Twoje działania obejmą: koszenie, pielenie, cięcie żywopłotów, krzewów, drzewek, grabienie, praca z dmuchawą do liści itp.Wymagane:Doświadczenie i chęć do pracyOferujemy:
  • Umowę o dzieło
  • Wynagrodzenie: od 24-30 PLN/godzinę Netto + dodatki za nadgodziny
  • Zagwarantujemy Ci bezpłatne mieszkanie i transport do pracy
  • Pracę od zaraz
Uwaga:Mile widziane także osoby z Ukrainy i Białorusi
Mamy otwartą rekrutację na stanowisko brygadzisty - zainteresowane osoby prosimy o kontaktOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacjina adres: cv@jobs.pl
lub o kontakt telefoniczny: +48 798 962 819

Fachpraca