KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0964
Obowiązki:dostawa opakowań do IkeiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Praca w systemie I zmianowym w godz. 6:00-14:00.
Miejsce pracy: Unii Europejskiej 6, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca