KIEROWNIK PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0433
Obowiązki:Analiza dokumentów, pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych;
Tworzenie umów z projektantami, podwykonawcami i najemcami;
Bieżąca kontrola prac podwykonawców m.in. zewnętrznych biur projektowych i nadzór nad dokumentacją projektową;
Kompleksowe prowadzenie procesu realizacji inwestycji deweloperskiej. Praca w godz. 8-16.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • MS OFFICE
  • prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie koordynowania projektów budowlanych min. 2 lata.Rekomendacje i udokumentowana praca na poszczególnych projektach.Znajomość prawa budowlanego i zagadnień planowania i zagospodarowania przestrzennego.
Miejsce pracy: Ratuszowa 12/1/5, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca