MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH SPOŻYWCZYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Chełm, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0746
Obowiązki:Prowadzenie remontów urządzeń przemysłowych. Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej napraw i konserwacji maszyn i urządzeń. Współpraca z formami zewnętrznymi wykonującymi przeglądy i naprawy techniczne na terenie zakładu.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne
  • średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne
  • średnie branżowe, mechaniczne
  • zasadnicze branżowe, mechaniczne
Zawód:
  • Technik mechanik maszyn i urządzeń
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Pierwsza umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony.Praca zmianowa w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Kolejowa 31, 22-100 Chełm.
Miejsce pracy: Kolejowa 31, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.ybbstaler.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca