Referent w Dziale Administracji (obsługa sekretariatu)

Biblioteka Miejska w Lodzi

  • Śródmieście (Warszawa) Łódź, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Zakres wykonywanych zadań :
1. Prowadzenie sekretariatu.
2. Prowadzenie kalendarza spotkań Dyrekcji.
3. Organizowanie i obsługa konferencji oraz spotkań służbowych.
4. Organizacja podróży służbowych.
5. Umiejętność redagowania pism.
6. Katalogowanie i archiwizacja dokumentacji.
7. Obsługa korespondencji firmy.
8. Koordynacja i obieg dokumentów.
9. Współpraca merytoryczna z poszczególnymi działami Biblioteki.
10. Zapewnienie sprawnego przepływu informacji w biurze.Wymagania konieczne:
1. Wykształcenie (charakter lub typ szkoły): wyższe.
2. Preferowany kierunek, profil wykształcenia: administracja i zarządzanie.
3. Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy.
4. Umiejętność pracy pod presją czasu.
5. Umiejętność redagowania pism.
6. Dobra znajomość Pakietu Microsoft Office.
7. Sprawna obsługa urządzeń biurowych.Predyspozycje osobowościowe:
1. Zaradność i kreatywność w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.
2. Odpowiedzialność, skrupulatność i rzetelność.
3. Komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji.
4. Wysoka kultura osobista.Wymagania dodatkowe:
1. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
2. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w największej oraz dynamicznie rozwijającej się łódzkiej instytucji kultury,
- atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu, samorealizacji i zdobywaniu nowych umiejętności,
- dofinansowanie do pakietu sportowego.Informacja dodatkowa:
1. Rodzaj zawieranej umowy: umowa o pracę.
2. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy3. Wymagane dokumenty:
a) Curriculum vitae
b) Pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji4. Termin składania dokumentów: 10.04.2024 r. – 22.04.2024 r.5. Dokumenty można złożyć:
- osobiście/pocztą: Biblioteka Miejska w Łodzi, Plac Wolności 4, 91-415 Łódź
- elektronicznie: przez formularz Lento.plKomisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów, których wyłoni na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych. Wybrane osoby poinformujemy o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Lento

Podobne oferty pracy

  • Obsługa Sekretariatu

    LeasingTeam

    • Warszawa, mazowieckie
    Zakres obowiązków: Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania recepcji biura; Obsługa przesyłek kurierskich oraz przesyłek pocztowych; Obsługa telefoniczna; Dbanie o poprawny prz…
    • 20 dni temu
  • Obsługa Sekretariatu

    LeasingTeam

    • Warszawa, mazowieckie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 19 dni temu