Pracownik produkcji - 27,70 zł/h BRUTTO + premia

InterKadra

  • Lipnica, pomorskie
  • 27,70 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji ZatrudnieniaDla naszego klienta w Brodziszewie, szukamy pracowników produkcji.
Pracownik produkcji - 27,70 zł/h BRUTTO + premia!
PLP/0424/POZDo Twoich obowiązków będzie należało:
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie asortymentu w kartony zbiorcze- kartony powyżej 15 kg,
  • kontrola wyrobów w trakcie produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych,
  • dbanie o przestrzeganie BHP w powierzonym obszarze,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.
Oczekujemy:
  • sumienności i skrupulatnego wykonywania obowiązków,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane.
Mamy do zaoferowania:
  • pracę od zaraz,
  • umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
  • stawkę 27,70 zł/h brutto,
  • premię uzależnioną od wyników,
  • pracę w systemie 2-zmianowym.

Jobdesk.pl