PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Dussmann

  • Kraków, małopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCIMiejsce pracy: Kraków (małopolskie)
Numer referencyjny: jobs.plMiejscowość: KrakówPoniedziałek - sobotaTo oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • Praca w godzinach 14-21
  • Przyjazną atmosferę pracy
Twoje zadania:
  • Zamiatanie, odkurzanie
  • Zmywanie podłóg, sprzątanie sanitariatów, korytarzy
  • Dbanie o porządek na terenie obiektu
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności
Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl