AUTOMATYK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Paczków, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0476
Obowiązki:Programowania sterowników plc Mitsubishi/Simens i opracowywania koncepcji sterowania.
Programowania układów zasilająco-sterujących maszyn, dobór elementów sterujących.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne/wyższe techniczne, umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną, znajomość zagadnień i komponentów automatyki przemysłowej, budowy układów zasilających i sterujących maszyn, zasad działania elementów automatyki, umiejętność programowania sterowników plc Mitsubishi/Simens i opracowywania koncepcji sterowania, umiejętność programowania układów zasilająco-sterujących maszyn, dobór elementów sterujących.
Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 28, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca