MISTRZ PRODUKCJI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Tryńcza, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0647
Obowiązki:Nadzór nad pracownikami, logistyka wewnątrzzakładowaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 1)
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: 37-204 Tryńcza 409A, powiat: przeworski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Skierowanie, lub kontakt z PracodawcąSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca