Junior Web Publisher

LeasingTeam

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i tłumaczenie zawartości na stronach internetowych
  • Publikowanie treści na stronach internetowych
  • Analiza treści i ich funkcjonalności
  • Selekcja, edytowanie i publikowanie zdjęć oraz grafik
Oczekiwania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego - B2/C1
  • Zainteresowanie obszarem IT
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość HTML, CSS lub JavaScript będzie dodatkowym atutem
  • CV w języku angielskim
Oferta:
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Lokalizacja biura: Warszawa - Mokotów
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Praca dostępna w elastycznych zmianach - 8:00-16:30/ 9:00-17:30
  • System pracy 8 godzin dziennie + 30 min bezpłatnej przerwy lunchowej
  • Szeroki pakiet benefitów: karta sportowa, pakiet medyczny, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole

LeasingTeam