Administrator PowerPlatform (rekrutacja online)

PZU

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wolontariat
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • Administracja i utrzymanie środowisk Microsoft Power Platform
  • Udział w projektach związanych z wdrożeniami i utrzymaniem systemów opartych o technologie Microsoft Power Platform
  • Monitorowanie podległych systemów oraz testowanie i wprowadzanie zmian
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników z aplikacjami w obrębie Power Platform
  • Usuwanie awarii na podstawie dostępnych instrukcji stanowiskowych i koordynowanie procesu obsługi awarii
  • Zarządzanie i wdrażanie poziomów bezpieczeństwa infrastruktury IT, zgodnie z obowiązującymi politykami bezpieczeństwa
Nasze wymagania
  • Min. 2 lata doświadczenia pracy z Power Platform, a w szczególności Power Apps, Power Automate i Power BI, najlepiej popartego certyfikatem na poziomie Fundamentals (PL-900)
  • Znajomość Dataverse
  • Znajomość zasad licencjonowania produktów Power Platform
  • Znajomość Office 365 a w szczególności SharePoint oraz Teams w obszarze możliwości integracji z komponentami Power Platform
  • Znajomość zagadnień związanych z rozbudowanym dostępem warunkowym (M365 Conditional Access)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywne podejście do obowiązków i dzielenia się wiedzą z zespołem
  • Mile widziana znajomość zagadnień UX oraz UI w stopniu pozwalającym tworzyć aplikacja Power Apps Canvas o nowoczesnym wyglądzie
  • Umiejętność pracy na zadaniach w środowisku Azure DevOps
To oferujemy
  • Umowa o pracę i atrakcyjny model pracy hybrydowej: 4 dni z biura w miesiącu
  • Praca w jednym z największych zespołów IT w Polsce, tworzonym przez ponad 1000 ekspertów i specjalistów, zorientowanych na kulturę DevOps i Agile
  • Praca w dużych, złożonych projektach korzystających z najnowszych technologii
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona - po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU