Kierownik techniczny obiektu

Apleona

  • Sopot, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Zatrudnimy osobę na stanowisko:Kierownik techniczny obiektuMiejsce pracy: SopotZadania:
  • Nadzór nad zespołem techników zajmujących się utrzymaniem ruchu na terenie obiektu,
  • Współpraca z Klientem/Zarządcą,
  • Przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek,
  • Rejestrowanie zgłoszeń w formie elektronicznej,
  • Koordynacja i nadzór nad bieżącymi pracami wynikającymi z zakresu umowy,
  • Zatwierdzanie protokołów wynikających z realizowanych prac,
  • Raportowanie
Wymagania:
  • 5 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem techników utrzymania obiektu odpowiedzialnym za eksploatację techniczną obiektu użyteczności publicznej wyposażonego w automatykę budynkową (tj. BMS, p.poż., wentylację i klimatyzację)
  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu infrastruktury budynkowej,
  • Znajomość podstawowych pojęć ekonomicznych,
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Uprawnienia SEP E i D
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.
Jeśli chcesz realizować z nami swój potencjałaplikuj za pomocą przycisku.Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Proszę pamiętać o dodaniu klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Praca.pl