Specjalista ds. Handlowych w Dziale Spedycji Krajowej

JAS-FBG

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Specjalista ds. Handlowych w Dziale Spedycji KrajowejMiejsce pracy: Bydgoszcz
SH/BYD/03/2024Twój zakres obowiązków
  • pozyskiwanie nowych klientów dla produktu Spedycji Krajowej poprzez samodzielne prowadzenie działań handlowych (wizyty handlowe, korespondencja handlowa, akwizycja telefoniczna, inne).
  • budowanie i umacnianie kontaktów handlowych z aktualnymi klientami firmy
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • współpraca z działami operacyjnymi, zajmującymi się realizacją usług
Nasze wymagania
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • zaangażowanie, zorientowanie na efekty i motywacja zadaniowa
  • wykształcenie min. średnie, preferowane będzie wykształcenie wyższe
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • doświadczenie w branży TSL lub doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • doskonała atmosfera
  • specjalistyczne kursy i szkolenia, w tym bezpłatna nauka języków obcych
  • pakiet benefitów: karta Multisport
  • bony świąteczne
  • prywatna opieka medyczna - Medicover

JAS-FBG