Praca jako opiekunka osob starszych w Austrii

24h betreuung BARBARA

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Zadania opiekunki:
pomoc przy ubieraniu sie, przygotowywanie posilkow, pomoc przy zażywaniu lekarstw, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej oraz utrzymaniu czystosci w domu.
Praca na zasadach dzialalnosci gospodarczej w austrii
– wynagrodzenie od 65€ dniowka ,-- + zwrot kosztow dojazdu + skladki na ubezpieczenie spoleczne w Austrii
Turnus pracy- co 4 tygodnie zmianaWymagane kwalifikacje:
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w opiece
zadzwon 0043 699 11 50 16 51,
lub wyślij SMS o treści OPIEKA w Austrii oddzwonimy!

Lento