Kierownik działu informatyki

SPZOZ Warszawa-Ursynow

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Główne zadania:1) bieżące utrzymanie systemów informatycznych (implementowanie i zarządzanie systemami informatycznymi Zakładu (WAN, LAN, Intranet, systemy wspomagające zarządzanie, systemy zarządzania informacją itp.),
2) nadzór nad wykonaniem napraw, konserwacji oraz likwidacji urządzeń, dysków lub innych elektronicznych nośników informacji,
3) rozwój systemów i zasobów informatycznych organizacji,
4) nadzorowanie procesów administrowania wdrożonymi w Zakładzie systemami informatycznymi i bazodanowymi,
5) nadzorowanie systemu danych zarówno w odniesieniu do zasobów serwerów i stacji roboczych,
6) dbanie o prawidłowe działanie, uaktualnianie, bezpieczeństwo i legalność wykorzystywanych programów, baz danych, licencji i systemów komputerowych,
7) monitorowanie bezpieczeństwa systemów informatycznych, w tym zapewnianie zgodności z przepisami prawa procedur i innych przepisów wewnętrznych,
8) osiąganie wysokich standardów pracy oraz ich doskonalenie,
9) współpraca w zakresie wdrażania i rozwoju technologii informatycznych,
10) przestrzeganie zasad etyki zawodowej, bezpieczeństwa komunikacji elektronicznej
w cyberprzestrzeni i zasad zabezpieczania danych wrażliwych,
11) zapewnienie personelowi bezpiecznego środowiska pracy,
12) udział w wewnętrznych audytach zasobów i procesów IT w celu zapewnienia zgodności z wdrożonymi zasadami i procedurami,
13) identyfikowanie ryzyk, egzekwowanie ich usuwania od właścicieli powiązanych narzędzi i procesów,
14) wsparcie dla użytkowników w zakresie systemów.Wymagania:1) minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach z zakresu IT, bezpieczeństwa informacji przetwarzanych w systemach IT lub cyberbezpieczeństwo,
2) wykształcenie wyższe z zakresu informatyki,
3) bardzo dobra organizacja pracy (terminowość w wykonywaniu zadań, umiejętności radzeniu sobie z niezaplanowanymi zadaniami),
4) wiedza na temat krajowych przepisów o ochronie danych osobowych oraz Krajowych Ram Interoperacyjności,
5) znajomość zagadnień IT związanych z bezpieczeństwem informacji, w tym normy ISO 27001, standardów NIST,
6) znajomość zasad fizycznej budowy infrastruktury sieciowej,
7) umiejętność pracy w zespole,
8) otwartość na wyzwania, konsekwencja w działaniu (mówię - robię).Mile widziane :· doświadczenie w pracy na systemach medycznych,
· doświadczenie w ochronie zdrowia.Oferujemy:· umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (7h 35 min),
· doskonalenie umiejętności zawodowych,
· wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
· pracę w zgranym zespole i w komfortowych warunkach.

Lento