Inżynier ds. Nadzoru Inwestycji

Anwil

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Inżynier ds. Nadzoru InwestycjiMiejsce pracy: Toruń
Nr ref.: ZP14/JG/2024Data zakończenia publikacji: 10.05.2024Twój zakres obowiązków:
  • Pełnienie funkcji nadzoru budowlanego realizowanych zadań inwestycyjnych oraz udział w odbiorach zadań inwestycyjnych
  • Reprezentowanie Inwestora na placu budowy poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z dokumentacją projektową i zawartą umową, w tym również kontrola jakości wykonywanych robót oraz udział w szacowaniu i wycenie szkód powstałych w związku z realizacją zadań inwestycyjnych
  • Współpraca z gestorami infrastruktury oraz terenowymi organami administracji państwowej w zakresie zadań inwestycyjnych realizowanych w Oddziale
  • Rozliczanie projektów inwestycyjnych realizowanych w Jednostce Biznesowej, w tym kontrola i zatwierdzanie dokumentów finansowo-księgowych
  • Udział w procesie oceny współpracy oraz stosowania przez spółki wykonawstwa inwestycyjnego obowiązujących standardów jakościowych i technicznych
  • Prowadzenie ewidencji danych inwestycyjnych w systemach IT w zgodzie z obowiązującymi w tym zakresie wytycznymi i standardami
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - elektroenergetyczne, elektryczne lub pokrewne
  • Samodzielne, twórcze rozwiązywanie złożonych problemów z obszaru zarządzania inwestycjami
  • Znajomość regulacji prawnych w obszarze zarządzania inwestycjami
  • Posiadanie uprawnień budowlanych- mile widziane
  • Znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego, przepisów i norm branżowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa programów Pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw
To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
medyczna * dofinansowanie szkoleńi kursów * ubezpieczeniena życie * program emerytalny
  • dofinansowanie
wypoczynku * dodatkowe świadczeniesocjalne * dodatkowedni wolne * dostęp do kasyzapomogowo-pożyczkowej * dostęp doplatformy językowej * świadczeniaświąteczne

Anwil