Dyrektor Centrum Językowego

IDES Consultants

  • Łódź, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Miejsce pracy: ŁódźZadania / obowiązki:
  • Zarządzanie personelem, planowanie pracy
  • Współpraca i dobra komunikacja z zespołem, motywowanie oraz wspieranie w rozwoju
  • Nadzór i ocena pracy podległych pracowników
  • Dbanie o wizerunek placówki oraz zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacji
  • Planowanie i realizacja strategii rozwoju
  • Udział w wydarzeniach otwartych, promowanie placówki na zewnątrz oraz w mediach społecznościowych
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: studia filologiczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika/Dyrektora placówki edukacyjnej
  • Doświadczenie w nauczania języka obcego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemów Outlook, Teams, Zoom, Moodle lub innej alternatywnej platformy
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań oraz osiąganie wyniku
  • Umiejętność zarządzania i komunikowania zmian, zarządzania konfliktami
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z czołowych uczelni technicznych w Polsce
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji
  • Bogaty pakiet szkoleń, bonusów pozafinansowych oraz wdrożenie w nowe obowiązki