NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0747
Obowiązki:nauka dzieci w przedszkolu zgodnie z podstawą programowąWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna
Miejsce pracy: 23-100 Bychawka Druga-Kolonia 75, powiat: lubelski, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: bezpośrednio do pracodawcy lub skierowanie do pracySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca