POMOC NA KUCHNI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łódź, łódzkie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1600
Obowiązki:Poszukujemy osoby do pracy na kuchni/stołówce szkolnej wydającej śniadania, obiady i kolacje.
Nie wymagamy doświadczenia, jednak chęci i umiejętności uczenia się, a także pracy w zespole.
Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należeć:
- krojenie i obróbka potraw
- wydawanie posiłków
- zmywanie
- utrzymanie czystości na kuchni
- wykonywanie poleceń szefa kuchni
Istnieje możliwość dalszego kształcenia się w zakresie pracy na kuchni.
Na danym etacie przewidziana dodatkowa praca ok 2 dni weekendowych w miesiącu.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • - umiejętność uczenia się oraz pracy w zespole
Miejsce pracy: Milionowa 12, 93-193 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie swojego CV na adres karolina@smslodz.plZastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z osobami w kręgu naszego zainteresowania.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca