Elektryk (praca Niemcy z bezpłatnym zakwaterowaniem i autem służbowym)

Gi Group

  • Gliwice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-03-13Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracęDla naszego Klienta, który jest producentem w branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko ElektrykMiejsce pracy: okolice MonachiumOferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Polską umowę o pracę ( pierwsza umowa podpisywana od razu na 2 lata)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach
  • Auto służbowe ( wraz z kartą paliwową również na dojazdy z PL i z powrotem)
  • Pracę w systemie 3/1
  • Wyłącznie Polską ekipę pracowników + polski lider
  • Pakiet benefitów ( medicover, multisport, bony podarunkowe i wiele innych)
Zadania:
  • Montaż maszyn przemysłowych, elementów instalacji elektrycznych
  • Przeprowadzanie uruchomień maszyn przemysłowych
  • Wykonywanie prac ślusarskich
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość automatyki, robotyki, PLC
  • Prawo jazdy kat B
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Elektronika i półprzewodnikiRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 12037

Gi Group