PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1000
Obowiązki:1.Projektowanie konstrukcji okien i drzwi oraz fasad z profili PVC i aluminium oraz przygotowanie dokumentacji warsztatowej
2. Przygotowywanie ofert dla indywidualnych rozwiązań stolarki
3. Wykonywanie kalkulacji cenowej na podstawie dokumentacji technicznej klienta
4. Udział w przygotowaniu zamówień w zakresie konstrukcji systemowych, wypełnień, szkła oraz komponentów do produkcji itp5. Współpraca oraz konsultacja z działami w firmie w sprawach technicznych.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Zawód:
  • Technik handlowiec*
Pozostałe wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego, rzutów oraz odczytywanie ichZnajomość programów do projektowania MB-CAD, AutoCAD-mile widzianeMile widziane doświadczenie w branży okiennej
Miejsce pracy: MEŁGIEWSKA 99, 20-234 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca