Technik Elektronik

Manpower

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Zadania:
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów występujących na płytach głównych w laptopach
  • Naprawa płyty głównej - lutowanie, wymiana wadliwych komponentów
  • Obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego w celu wykrycia usterek (miernik uniwersalny, multimetr, oscyloskop, kamera termowizyjna)
  • Prowadzenie dokumentacji rejestrującej przebieg pracy, wykonywanych napraw oraz wykorzystanych części
  • Ścisła współpraca z Testerami, by skutecznie wykryć i wyeliminować usterkę
Wymagania:
  • Bardzo dobre umiejętności posługiwania się lutownicą na ciepłe powietrze, lutownicą precyzyjną (stacja lutownicza) oraz innymi narzędziami serwisowymi
  • Umiejętność wykonywania pomiarów uszkodzonych komponentów
  • Umiejętność pracy ze schematem ideowym
  • Wykształcenie elektroniczne, lub bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki teoretycznej i praktycznej
  • Ponadpodstawowa znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane: Certyfikat IPC 610 oraz 7711/7721
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie, oraz szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca w systemie 2-zmianowym w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku + ewentualne nadgodziny
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower