Operator Wózków Widłowych

Adecco

  • Łódź, łódzkie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Osiągnięto maksymalną liczbę ofert, które możesz zapisać. Aby zapisać nową ofertę, usuń wcześniejszą.YouAreHere * Operator Wózków WidłowychShowLocationStrictMessageOperator Wózków Widłowych NowyKategoriaLogistykaRodzaj umowyPraca TymczasowaLokalizacjaŁódźAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364Opis klienta:Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferujemy usługę pracy tymczasowej, rekrutacji stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp.zo.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko Operator Wózków Widłowych.Oferujemy:
  • wynagrodzenie 34 zł brutto na godzinę
  • premię miesięczną
  • umowę o pracę tymczasową
  • kartę Multisport oraz opiekę medyczną
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • praca od poniedziałku do piątku (możliwa praca w weekendy w ramach nadgodzin!)

Adecco

Podobne oferty pracy

  • Operator Wózków Widłowych Wysokiego Składowania

    Manpower

    • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
    Zadania: Dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne Obsługa wózków widłowych - wysoki skład, czołowe, boczne Przyjęcia i wydania towaru Obsługa systemów magazynowych …
    • 1 miesiąc temu
  • Operator Wózków Widłowych Wysokiego Składowania

    Manpower

    • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie…
    • 18 dni temu
  • Mechanik mobilny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

    • Łódź, łódzkie
    Toyota Material Handling poszukuje osób na stanowisko: Mechanik mobilny wózków widłowych Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną Umowę o pracę Profesjonalny …
    • 19 dni temu