OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kurzętnik, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0412
Obowiązki:Obsługa węzła betoniarskiego.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Godziny pracy: 7:00-15:00Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobanym stanowisku.
Miejsce pracy: Dworcowa 10, 13-306 Kurzętnik, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca